Bridgestone Turanza T001

Opis

Marka: Bridgestone
Model: Turanza T001
Sezon: Lato
WWW: autoopony.eu

Korzyści

  • Krótka droga hamowania na suchej i mokrej nawierzchni
  • Najwyższa wydajność łacząca niskie opory toczenia z maksymalnym wyciszeniem pracy opon
  • Wyjątkowa stabilność przy wysokiej prędkości i doskonałe osiągi na trasie zapewniają płynną i wygodną jazdę

Szukaj w sklepie

OPONA LETNIA BRIDGESTONE TURANZA T001

W harmonii z życiem

Podążaj tam, gdzie prowadzi Cię droga i głos serca, na nowo odkrywając przyjemność z jazdy dzięki oponom Bridgestone Turanza T001. Nasz nowy model flagowy z grupy opon szosowych powstał z wykorzystaniem najnowszych technologii Bridgestone i stanowi niezwykłe połączenie bezpieczeństwa, komfortu, trwałości i szacunku dla środowiska. Dzięki tym oponom możesz się zrelaksować i czerpać radość z jazdy w każdych warunkach i na każdej drodze.

  • Optymalna przyczepność i stabilność umożliwiają niezawodne hamowanie na mokrej nawierzchni.
  • Wyjątkowa stabilność przy wysokiej prędkości i doskonałe osiągi na trasie zapewniają płynną i wygodną jazdę.
  • Najwyższa wydajność łacząca niskie opory toczenia z maksymalnym wyciszeniem pracy opon.

Unikalne cechy produktu

  • Bezpieczeństwo i kontrola. Udoskonalona rzeźba i nowa zewnętrzna warstwa mieszanki bieżnika – szerokie nacięcia do odprowadzania wody zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni; poprzeczne i wzdłużne klocki barkowe bieżnika o wysokiej sztywności zapewniają maksymalną siłę hamowania i doskonałe prowadzenie.
  • Komfort jazdy. Zoptymalizowany kształt osnowy i konstrukcji zapewnia najlepszą równowagę między sterownością a komfortem – nowo zaprojektowane nacięcia redukujące hałas, zapewniające cichszą pracę opony (zasada Helmholtza).
  • Efektywna jazda. Mieszanka NanoPro-Tech zapewnia lepszą równowagę pomiędzy oporem toczenia a przyczepnością na mokrej nawierzchni – dzięki zastosowaniu mieszanki „NanoPro-Tech” powstaje nowy polimer, który minimalizuje ciepło wytwarzane w czasie tarcia między molekułami węgla i w ten sposób zmniejsza opory toczenia opony.
Droga hamowania na mokrej nawierzchni o 2% krótsza, większa odporność na akwaplaning, w porównaniu z poprzednim modelem Turanza ER300.
Hałas w czasie jazdy mniejszy o 1dB w porównaniu z poprzednim modelem Turanza ER300- produkt zgodny z rozporządzeniem dotyczącym poziomu hałasu na rok 2016
Zmniejszenie oporów toczenia o 19% powoduje zmniejszenie zużycia paliwa o 2,3%. (Obliczono przy zastosowaniu cyklu jezdnego NEDC w pojeździe średniej wielkości)
Płaski profil styku powoduje bardziej równomierne zużywanie i przedłuża żywotność.

Co mówią klienci?

Ta opona nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>