Continental ContiWinterContact TS 830

Opis

Marka: Continental
Model: ContiWinterContact TS 830
Sezon: Zima
WWW: autoopony.eu

Korzyści

 • Lepsze hamowanie na ośnieżonej nawierzchni dzięki dużej liczbie bloków na barkach opony
 • Doskonałe hamowanie na oblodzonej i mokrej nawierzchni
 • Współpraca z elektronicznym systemem bezpieczeństwa
 • Wyjątkowa oszczędność paliwa

Szukaj w sklepie

OPONA ZIMOWA CONTINENTAL CONTIWINTERCONTACT TS 830

ContiWinterContact TS 830 – stworzona do ekstremalnych manewrów w trakcie hamowania.

Zalety produktu

 • Lepsze hamowanie na ośnieżonej nawierzchni. Duża liczba bloków na barkach opony i większa powierzchnia krawędzi tnących gwarantują, że ta opona dosłownie wgryza się w śnieg, zapewniając świetną przyczepność na zimowych drogach i jeszcze lepsze hamowanie na ośnieżonej nawierzchni.
 • Doskonałe hamowanie na oblodzonej i mokrej nawierzchni. Sztywniejsze bloki w centralnej częsci czoła bieżnika oraz duża liczba lameli wpływają na wyjątkowe hamowanie na oblodzonych i mokrych drogach.
 • Współpracuje z elektronicznym systemem bezpieczeństwa. ContiWinterContact TS 830 została specjalnie zaprojektowana do współpracy z elektronicznym systemem kontroli trakcji (ESC). Kontroluje on hamowanie na poszczególnych kołach samochodu w celu ustabilizowania pojazdu na drodze. Wyjątkowa rzeźba bieżnika wspomaga działanie ESC dzięki czemu efekt hamowania jest jeszcze lepszy.

Unikalne cechy produktu

 • Hamowanie na suchej nawierzchni. Właściwości: sztywniejsze opasanie. Efekty: lepsza absorbcja siły odśrodkowej. Korzyści: jeszcze lepsze hamowanie na suchej nawierzchni.
 • Aquaplaning. Właściwosci: strzałkowe ułożonie rowków. Efekty: sprawniejsze odprowadzanie wody. Korzyści: zmniejszony aquaplaning.
 • Hamowanie na ośnieżonej nawierzchni. Właściwości: duża liczba bloków na barkach opony. Efekty: więcej krawędzi tnących, głębsze wgryzanie się opony w snieg, zdecydowanie lepsza przyczepność na ośnieżonej nawierzchni. Korzyści: lepsze hamowanie oraz doskonała trakcja na ośnieżonej nawierzchni.
 • Hamowanie na oblodzonej i mokrej nawierzchni. Właściwości: większa sztywność bloków w środkowej części czoła bieżnika, duża liczba lameli. Efekty: zwiększona powierzchnia krawędzi tnących. Korzyści: doskonałe hamowanie na oblodzonej i mokrej nawierzchni.
Continental ContiWinterContact TS 830

Continental ContiWinterContact TS 830

Co mówią klienci?

Ta opona nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>