Fulda Kristall Control HP

Opis

Marka: Fulda
Model: Kristall Control HP
Sezon: Zima
WWW: autoopony.eu

Korzyści

  • Doskonała przyczepność na śniegu i lodzie
  • Bardzo dobre właściwości jezdne w niskich temperaturach
  • Pewne prowadzenie przy wysokich prędkościach

Szukaj w sklepie

OPONA ZIMOWA FULDA KRISTALL CONTROL HP

Odkryj oponę Kristall Control HP. Nowa opona zimowa Fuldy do samochodów o wysokich osiągach została przetestowana w najtrudniejszych warunkach zimowych, w prowincji Yukon, w Kanadzie.

Zalety produktu

  • Doskonała trakcja na śniegu i lodzie dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Snow Catcher Technology.
  • Znakomita przyczepność w każdych zimowych warunkach pogodowych dzięki zastosowaniu nowoczesnej mieszanki gumowej na bazie krzemionki – Low Temperature Compound.
  • Pewne prowadzenie przy wysokich prędkościach dzięki wzmocnionej konstrukcji – High Performance Construction.

Unikalne cechy produktu

  • Technologia „wgryzania się w śnieg” (Snow Catcher Technology): technologia maksymalizująca przyczepność i trakcję pojazdu na ośnieżonych drogach. Polega na chwilowym blokowaniu śniegu w rowkach bieżnika w trakcie kontaktu opony z nawierzchnią. Po ustaniu kontaktu śnieg jest usuwany.
  • Mieszanka gumowa dostosowana do niskich temperatur (Low Temperature Compound): nowoczesna mieszanka gumowa bogata w krzemionkę pozostaje elastyczna nawet podczas najniższych temperatur. Zapewnia znakomitą przyczepność na mokrej i oblodzonej nawierzchni.
  • Konstrukcja do wysokich osiągów (High Performance Construction): opona została zaprojektowana do samochodów zdolnych poruszać się z dużymi prędkościami. Za stabilne prowadzenie odpowiada wzmocniona strefa barkowa, zaś usztywniona stopka zapewnia stabilne osadzenie opony na obręczy. Samoblokujące się lamele gwarantują zachowanie sztywności bieżnika.

Fulda Kristall Control HP

Fulda Kristall Control HP

Fulda Kristall Control HP

Co mówią klienci?

Rewelacyjna oponka. Jeśli ktoś porusza się głównie w mieście to nie ma co przepłacać. Opona naprawdę dobrze radzi sobie w każdych warunkach, do tego świetna droga hamowania. Gorąco polecam wszystkim. – Daniel, Toruń

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>