Goodyear OptiGrip

Opis

Marka: Goodyear
Model: OptiGrip
Sezon: Lato
WWW: autoopony.eu

Korzyści

 • Krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni
 • Dłuższe przebiegi i bardzo dobry komfort prowadzenia pojazdu
 • Doskonałe osiągi i właściwości opony przez cały okres jej użytkowania

Szukaj w sklepie

OPONA LETNIA GOODYEAR OPTIGRIP

Opona letnia do samochodów osobowych o wysokich osiągach, która zachowuje lepszą sprawność w miarę upływu czasu.

Przez dziesiątki lat wiodące firmy skupiały się na przedłużeniu żywotności i sprawności swoich produktów. Tutaj, w Goodyear, rewolucyjne pomysły spotkały się z potrzebami klientów na zachowanie sprawności używanych opon. Rewolucyjne rozwiązanie firmy Goodyear przybrało formę nowej opony OptiGrip, z wykorzystaniem Technologii SmartWear. Nowa opona OptiGrip zachowuje doskonałe cechy nawet kiedy jest zużywana, co jest rewolucyjną innowacją w dzisiejszej technologii opon.

Zalety produktu

 • Niezmienne osiągi przez cały okres użytkowania opony dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii SmartWear w konstrukcji bieżnika opony. Dzięki temu opona zapewnia bardzo dobre parametry jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni przez cały okres eksploatacji.
 • Skuteczne odprowadzanie wody i odporność na wystąpienie zjawiska aquaplaningu dzięki pojawiającym się w trakcie eksploatacji opony nowym rowkom i nowej, bardziej przyczepnej mieszance gumowej bieżnika.
 • O 20% krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni po przejechaniu 30 000 km w porównaniu z innymi oponami czołowych konkurentów.

Unikalne cechy produktu

 • Technologia SmartWear: połączenie dwóch specjalnie zaprojektowanych warstw mieszanki gumowej bieżnika. Warstwa wierzchnia w górnej części klocków bieżnika zapewnia sztywność, przez co zwiększa się pewność jazdy po suchej nawierzchni oraz wydłuża żywotność opony. W miarę zużycia górnej warstwy odsłania się warstwa leżąca pod nią. Dzięki temu zwiększa się przyczepność opony na mokrej nawierzchni podczas hamowania przez cały cykl użytkowania.
 • Bieżnik dwuwarstwowy: zewnętrzna warstwa bieżnika zapewnia sztywność, wewnętrzna warstwa – lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni. Dzięki temu opona cechuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi oraz krótką drogą hamowania na mokrej i suchej nawierzchni.
 • Wzajemne blokowanie się trójwymiarowych klocków: wysoka sztywność bieżnika, co przekłada się na doskonałą sterowność i pewne prowadzenie.
Goodyear OptiGrip

Goodyear OptiGrip

Co mówią klienci?

Na tych gumach przejechałem już około 6000 km i stwierdzam że rewelacyjnie spisują na suchej nawierzchni. Na mokrej radzą sobie zdecydowanie lepiej niż jakiekolwiek inne, bo nie tracą przyczepności i mają krótką drogę hamowania. Auto zachowuje się jak przyklejone do drogi. Nie spotkałem się również z cichszymi oponami. Przy prędkościach rzędu 150 -160 km/h słychać jedynie silnik. Opona w 100% warta swojej ceny. – Damian, Grójec

1 Comment

 1. Robert 09/05/2012 08:09

  bardzo przyzwoite opony, zgadzam się z opinią powyżej i polecam wszystkim. co tydzień jeżdżę na trasie Łódź – Berlin i nigdy mnie nie zawiodły.

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>