Michelin Pilot Sport 3

Opis

Marka: Michelin
Model: Pilot Sport 3
Sezon: Lato
WWW: autoopony.eu

Korzyści

  • Lepsza przyczepność
  • Większa przyjemnośc z jazdy
  • Połączenie najlepszej energooszczędności z wyjątkowym przebiegiem

Szukaj w sklepie

OPONA LETNIA MICHELIN PILOT SPORT 3

Opona przeznaczona do samochodów o charakterze sportowym oraz do limuzyn dużej mocy. Opona dla większych wrażeń z jazdy.

Zalety produktu

  • Lepsza przyczepność na mokrej nawierzchni na zakrętach, hamowanie krótsze o 3 metry.
  • Większa przyjemnośc z jazdy: większa precyzja kierowania uznana przez producentów samochodów.
  • Połączenie najlepszej energooszczędności z wyjątkowym przebiegiem wyniesione z doświadczeń zdobytych podczas 13 zwycięstw z rzędu w 24-godzinnych wyścigach Le Mans.

Unikalne cechy produktu

  • Anti Surf System: optymalna przyczepność na mokrej nawierzchni. Zoptymalizowany profil opony Michelin Pilot Sport 3 pozwala jej rozcinać kałuże, utrzymując kierunek jazdy, podczas gdy inne opony zmagają się z aquaplaningiem w głębokiej warstwie wody.
  • Pierwsza gama opon sportowych Michelin z logo “GREEN X”. Logo “GREEN X” na boku opony Michelin Pilot Sport 3 jest gwarancją jednego z nawyższych poziomów energooszczędności wśród opon dostępnych na rynku. Technologia Green X jest świadectwem zaangażowania Michelin w obniżanie zużycia paliwa przez pojazdy i związaną z nim redukcją emisji CO2 do atmosfery.
  • Wysokie osiągi i wysoka efektywność energetyczna dzięki mieszance Green Power Compound. Rewolucyjna mieszanka gumy pozwala na połączenie znakomitej przyczepności na mokrej nawierzchni z oszczędnością paliwa i wyjątkową trwałością opony. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w 13 zwycięskich startach w 24-godzinnych wyścigach Le Mans z rzędu, Michelin tworzy sport przyjazny dla środowiska!


Co mówią klienci?

Jak przystało na opone klasy premium kapitalna guma. Auto idzie jak po sznurku, żadnych problemów ze sterownością, super wykonanie, komfort to jest to. Trzeba poczuć by zrozumieć, bo słowa tego nie oddadzą. Oponę polecam w 100%. – Janek, Sopot

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>