Pirelli Winter Carving Edge SUV

Opis

Marka: Pirelli
Model: Winter Carving Edge SUV
Sezon: Zima
WWW: autoopony.eu

Korzyści

  • Pewniejsze prowadzenie nawet na śliskich nawierzchniach
  • Lepsza trakcja na śniegu i lodzie
  • Wyższe bezpieczeństwo w przypadku aquaplaningu
  • Mniejsze ryzyko wypadnięcia kolców; wyższy komfort jazdy

Szukaj w sklepie

OPONA ZIMOWA PIRELLI WINTER CARVING EDGE SUV

Opona z kierunkowym wzorem bieżnika, nadająca się do kolcowania opracowana z myślą o bezpiecznym prowadzeniu w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych.

Opona z kierunkowym wzorem bieżnika, nadająca się do kolcowania opracowana z myślą o bezpiecznym prowadzeniu w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych.

Opracowana z myślą o utrzymaniu optymalnych właściwości trakcyjnych na oblodzonych nawierzchniach. Z racji swego przeznaczenia, utrzymuje najwyższe osiągi przez cały okres eksploatacji, co sprawia, że doskonale radzi sobie z najbardziej wymagającymi warunkami zimowymi, zawsze i wszędzie.

Zapewnia idealne prowadzenia na świeżym, sypkim śniegu. Kierunkowy wzór bieżnika posiada liczne otwory pod kolce, dzięki którym pokonuje każdą drogę, w każdych warunkach zimowych. Profil bieżnika i struktura budowy wewnętrznej gwarantują stabilne prowadzenie, bezpieczne i pewne.

Idealna opona do bezpiecznej jazdy, również w ekstremalnych warunkach zimowych. Możliwość stosowania w wersji z kolcami.

Unikalne cechy produktu

  • Szerokie centralne żłobienie.(1) Zwiększony poziom trakcji i sztywności bieżnika – pewniejsze prowadzenie nawet na śliskich nawierzchniach.
  • Optymalna geometria bloków bieżnika. Zwiększona przyczepność – lepsza trakcja na śniegu i lodzie.
  • Kierunkowy wzór bieżnika w kształcie grotów strzał.(2) Sprawniejsze i szybsze usuwanie wody – wyższe bezpieczeństwo w przypadku aquaplaningu.
  • Optymalny układ otworów na kolce.(3) Lepsze osadzenie kolców; poprawa parametrów akustycznych – mniejsze ryzyko wypadnięcia kolców; wyższy komfort jazdy.
Pirelli Winter Carving Edge SUV

Pirelli Winter Carving Edge SUV

Co mówią klienci?

Ta opona nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>