Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Opis

Marka: Pirelli
Model: Winter Snowcontrol Serie II
Sezon: Zima
WWW: autoopony.eu

Korzyści

  • Oszczędność paliwa
  • Czyste powietrze
  • Niska emisja hałasu

Szukaj w sklepie

OPONA ZIMOWA PIRELLI WINTER SNOWCONTROL SERIE II

Nowa, zimowa opona z serii “Green Performance”, zaprojektowana z myślą o miejskich i kompaktowych pojazdach, które poruszają się w każdych warunkach drogowych.

Nowatorska technologia I.B.S. (Interactive Brickwork Siping) użyta w konstrukcji bloków bieżnika zapewnia wysokie osiągi na mokrych i suchych nawierzchniach. Daje poczucie bezpieczeństwa nawet w ekstremalnie trudnych warunkach zimowych i znacznie skraca drogę hamowania.

Dwa, szerokie kanały poprzeczne na kierunkowym wzorze bieżnika zapewniają większe bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach, przy jednoczesnym wzmocnieniu właściwości trakcyjnych i precyzji prowadzenia, nawet na mocno ośnieżonych nawierzchniach.

Zalety produktu

  • Pirelli Cinturato P1Oszczędność paliwa. Ogranicza zużycie paliwa i emisję CO2.
  • Pirelli Cinturato P1Czyste powietrze. Szacunek dla środowiska naturalnego to dla Cinturato więcej niż ideologia. Zgodnie z unijnymi regulacjami, nowe opony Cinturato są przyjazne dla środowiska naturalnego zarówno na etapie produkcji, jak i eksplotacji.
  • Pirelli Cinturato P1Niska emisja hałasu. Parametry emisji hałasu zgodne z Unijnymi Dyrektywami na rok 2012, wydatnie podnoszą komfort jazdy.

Nowa opona zimowa, spełniająca wszystkie najnowsze wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Opracowana do samochodów miejskich i kompaktowych, jeżdżących w mieście, poza miastem i w terenach górskich. Opona Snowcontrol Serie II jest efektem ciągłych starań Pirelli, ukierunkowanych na zwiększenie troski o środowisko. Mieszanka bieżnika nie zawiera olejów aromatycznych, a dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii posiada mniejsze opory toczenia, co pozwala zminimalizować zużycie paliwa i niższą emisję CO2.

Unikalne cechy produktu

  • Kierunkowy wzór bieżnika z szerokimi kanałami obwodowymi.(1) Sprawniejsze i szybsze odprowadzanie wody i błota pośniegowego – wyższe bezpieczeństwo w przypadku aquaplaningu.
  • Optymalny układ klocków.(2) Zmniejszenie poziomu hałasu o wyższych częstotliwościach – doskonały komfort i przyjemność z jazdy.
  • Technologia mikro-nacięć: zredukowana odległość między nacięciami bieżnika.(3). Większa powierzchnia kontaktu; kompaktowy wzór bieżnika – większa precyzja kierowania i skrócenie drogi hamowania, w każdych warunkach drogowych.
  • Mikro-nacięcia na powierzchni kanałów obwodowych. Lepsze wykorzystanie sił tarcia między “śniegiem a śniegiem” – poprawiona trakcja na ośnieżonych nawierzchniach.
Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Pirelli Winter Snowcontrol Serie II

Co mówią klienci?

Ta opona nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>