Pirelli Winter Sottozero Serie II

Opis

Marka: Pirelli
Model: Winter Sottozero Serie II
Sezon: Zima
WWW: autoopony.eu

Korzyści

  • Stabilna, zapewnia dobrą sterowność
  • Lepsza trakcja na śniegu i większy komfort jazdy
  • Bezpieczeństwo i radość z jazdy w zimowych i jesiennych warunkach
  • Poprawa przyczepności, lepsza stabilność i skrócona droga hamowania
  • Zwiększone bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach; lepsza sterowność na suchych nawierzchniach

Szukaj w sklepie

OPONA ZIMOWA PIRELLI WINTER SOTTOZERO SERIE II

Innowacyjna opona zimowa do sportowych i luksusowych pojazdów, o najwyższej mocy silnika. Zapewnia bezkompromisowe parametry jezdne, bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach zimowych.

Winter Sottozero Serie II to opona zimowa najwyższej klasy, która opracowana została z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających kierowców. Potrafi rozpoznawać stan asfaltu charakterystyczny dla okresu jesienno-zimowego i odpowiednio się do niego dostosować.

Cechy wyróżniające nową oponę Pirelli to bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne, dzięki połączeniu wielu innowacyjnych i przełomowych technologii, gwarantujących efektywne i niezawodne działanie, nie tylko na śniegu i lodzie, ale także na nawierzchniach mokrych przy standardowych temperaturach, panujących w okresie zimowym, czyli poniżej +7°C.

Niskie opory toczenia Winter Sottozero Serie II zapewniają wysoki komfort jazdy także przy dużych prędkościach.

Nowa opona zimowa, spełniająca wszystkie najnowsze wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Opracowana do samochodów miejskich i kompaktowych, jeżdżących w mieście, poza miastem i w terenach górskich. Opona Snowcontrol Serie II jest efektem ciągłych starań Pirelli, ukierunkowanych na zwiększenie troski o środowisko. Mieszanka bieżnika nie zawiera olejów aromatycznych, a dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii posiada mniejsze opory toczenia, co pozwala zminimalizować zużycie paliwa i niższą emisję CO2.

Idealny wybór dla samochodów sportowych i najwyższej klasy. Optymalne połączenie sprawności technicznej, bezpieczeństwa i poszanowania dla środowiska naturalnego.

Unikalne cechy produktu

  • Asymetryczny wzór bieżnika, z poprawionymi osiągami dzięki zmienionej strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Strefa wewnętrzna: zwiększona przyczepność boczna i mniejeszy hałas dzięki kształtowi rowków(1) – lepsza trakcja na śniegu i większy komfort jazdy.
  • Asymetryczny wzór bieżnika, z poprawionymi osiągami dzięki zmienionej strefie wewnętrznej i zewnętrznej Strefa zewnętrzna: poprzeczne rowki zapobiegające zjawisku aquaplaningu; dwa żebra zwiększające sztywność opony(2) – zwiększone bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach; lepsza sterowność na suchych nawierzchniach.
  • Opatentowana technologia IBS – część bieżnika w kształcie ceglanego muru(3). Zwiększona powierzchnia styku również na nierównych płaszczyznach – poprawa przyczepności, lepsza stabilność i skrócona droga hamowania.
  • Opatentowana technologia IBS – część bieżnika w kształcie ceglanego muru(3). Zwiększona sztywność opony – stabilna, zapewnia dobrą sterowność.
  • Składniki mieszanki akwynie reagujące na zmiany temperatury(TDC). Doskonała sterowność na suchych i mokrych nawierzchniach – bezpieczeństwo i radość z jazdy w zimowych i jesiennych warunkach.

Pirelli Winter Sottozero Serie II

Pirelli Winter Sottozero Serie II

Pirelli Winter Sottozero Serie II

Pirelli Winter Sottozero Serie II

Co mówią klienci?

Ta opona nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aktualnie nie ma komentarzy do tego artykułu. Masz okazję być pierwszy!

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>